BEYAZ BALON YAZ OKULU

Eğitim anlayışımız ve programımız çerçevesinde çocuklarımızın bilişsel, sosyal, duygusal ve fiziksel alanlardaki gelişimlerini destekleyen akademik çalışmalarımızı yaz ruhuna uygun bir şekilde devam ettirdiğimiz yaz okulumuz Beyaz Balon Sahilevleri Şubemizde ve TAKEV Karşıyaka Kampüsümüzde bizleri bekliyor.

Birbirinden eğlenceli, keyifli günler yaşayacağımız yaz okulumuzda çocuklarımız merak ederek, sorarak, yaparak, yaşayarak, eğlenerek öğrenirken; tüm duyularını ve yaratıcılıklarını kullanarak, gözlem yaparak, grup çalışmalarının zevkine vararak, problem çözerek öğrendiklerini yaşama geçirecekler.

Ayrıca spor, sanat, yabancı dil çalışmaları ile ilgi alanlarını ve güçlü oldukları yanlarını geliştirerek yeteneklerini ifade edebilecekler.

Yüzme, jimnastik ve takım oyunları gibi spor etkinlikleri ile çocuklarımızın, denge, esneklik, hız, kuvvet ve dayanıklılık özelliklerinin gelişmesi, onların sağlıklı, mutlu, kendi başına karar verebilen, yaratıcı, üretken bireyler olmalarını hedefliyoruz.

Resim ve seramik atölyeleri, müzik ve orff çalışmaları, yaratıcı drama ve tiyatro gibi sanat çalışmaları ile de çocuklarımız kendilerini ifade edebilecek, anadillerini, ritm duygularını ve küçük kas becerilerini geliştirebilecekler.

Yabancı dil etkinliklerimizde ise; İngilizce ve Almanca derslerinde çeşitli oyunlar, küçük yarışmalar ve görsel aktivitelerle yabancı dili eğlenceli bir şekilde öğrenmeye devam edecekler.

Yaz okulu programımız ile ilgili detaylı bilgileri Mayıs ayı içerisinde okullarımızdan öğrenebilirsiniz.

www.takevyazokulu.com