BEYAZ BALON’LU OLMAK

EĞİTİM SAATLERİMİZ : 

3-6 yaş arası çocuklarımıza eğitim veren Beyaz Balon Anaokulları, her yıl 1 Eylül - 30 Haziran tarihleri arasında, resmi ve dini bayramlar dışında, hafta içi hergün 09.00 - 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Farklı eğitim saatleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BESLENME Çocuklarımızın büyümesinde ve gelişmesinde beslenme çok önemli bir yer tutar. Dengeli beslenme alışkanlığının kazanıldığı okul öncesi çağında, Beyaz Balon Anaokulları olarak öğrencilerimizin, sağlıklı, doğru ve zamanlı beslenmelerini içselleştirmeleri ilk hedefimizdir.

Gıda mühendisi, diyetisyen, kurum doktorumuz ile birlikte oluşturduğumuz yemek listelerimiz, düzenli olarak velilerimize gönderilir.

SAĞLIK Beyaz Balon Anaokulları’ nda  çocukların sağlığı her kavramın üzerindedir. Sınıflarımız, hijyenik malzemeler ve hijyen süresini uzatacak sağlığa zararsız özel dezenfektanlar kullanılarak temizlenir. Sınıflarımız her ders saati öncesi ve sonrası havalandırılır.

Bulaşıcı hastalıkların doktor teşhisinden sonra okula bildirilmesi ve hastalık sonrası doktor raporu getirilmesi, ilaç kullanması gereken çocukların okula gönderilmemesi tüm çocukların sağlığını korumak açısından önemlidir.

Ailelerin onayı olmadan okulda hiç bir ilaç verilmez. Bizlere bildirilen bulaşıcı hastalıklardan, okulda olabilecek kaza ve ani rahatsızlıklardan ailelerimiz haberdar edilir. Okul doktorumuz, belirli periyotlarda öğrencilerimizin genel sağlık durumlarını ve gelişimlerini izler.

ULAŞIM Öğrencilerimiz okula velileri tarafından bırakılabileceği gibi, çocuklarımızın güvenliği için yapılan araştırmalar sonucunda seçilen servis şirketi ile de okula ulaşabilirler. Servis görevlileri servis süresince öğrencilerimize yardımcı olur.

Navigasyon sistemleri bulunan modern servis araçları ile deneyimli sürücü ve servis hostesleri ile güvenli ve zamanında yapılan ulaşım hizmeti, okul yetkililerimiz tarafından günlük kontrol edilir.

İLETİŞİM Gün içerisinde çocuğunuz hakkında bilgi almak için okulumuzu arayıp öğretmeni ile görüşebilirsiniz. Görüşmelerin okulca düzenlenen saatlerde olması, çalışma düzenimizin ve eğitim ortamının bozulmaması, aksamaması açısından önemlidir.

GİYİM Çocuklarımızın günlük  okul yaşantılarını kolaylaştırmak üzere,   rahat hareket etmelerine ve kendi başlarına  giyinebilmelerine olanak sağlayacak, okul etkinlikleri sırasında kirlenmelerinin sorun olmayacağı giysiler tercih edilmelidir.